LV RU
LV RU

Laipni lūdzam mājas lapā "Plasticom"

SIA “PLASTICOM” ir viens no vadošiem Latvijas dekoratīvo materiālu māju fasāžu apdares uzņēmumiem, kurus mēs importējam no lielākajām Eiropas rūpnīcām.

Mūsu preču sortiments ir domāts ikkatram, kurš būvē un renovē savu mājokli, sākot ar saidingu, terasēm un beidzot ar logiem un pašu ražotajiem garāžas vārtiem.

Kompānija “PLASTICOM” ir uzņēmums ar ilgu sadarbības pieredzi ar rūpnīcām- mūsdienīgo apdares materiālu ražotājiem, kuri virzīti uz funkcionālo un praktisko celtniecību, ka arī kvalitatīvo fasāžu apdari. Par nozīmīgākajiem mūsu kompānijas principiem uzskatāma nepārtraukta attīstība, draudzīgu attiecību uzturēšana ar klientiem un partneriem, līdera pozīciju saglabāšana tirgū.

Ilga mūsu uzņēmuma darba pieredze, kvalificēti, izglītoti darbinieki, draudzīgs kolektīvs dod iespēju mums sniegt pakalpojumus, kas atbilst laika garam, tendencēm Latvijas tirgū.
Mūsu kompānijas mājaslapā Jūs atradīsiet tikai augstākās kvalitātes, pārbaudītas preces. Mēs nodrošinām piegādi un montāžu visas Latvijas teritorijas robežās. Kompānijas devīze- korekti un izcili apkalpot klientus. Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai.

Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti operatīvi un bezmaksas izmērīs Jūsu māju un noteiks vajadzīgā apdares materiāla kvantitatīvo daudzumu.

Mājaslapā Jūs varat iepazīties ar mūsu produkcijas sortimentu, uzzināt par jaunumiem un akcijām, ka arī varat veikt pasūtījumu, uzrakstot iesniegumu kontaktu sadaļā.