provide perfect watches.learn this here now best replica watches.Wiht 20% Discount heroreplica.com.the best price salerolexcopies.com.see this site fake uhren.More Info swiss replica watches.read the full info here replicacopy.com.best choice https://www.goerwatch.com/.click here to investigate replica watches for sale.my latest blog post https://www.gzwatches.com/.24 Hours Online fake rolex watches.Quality https://www.cinemawatches.com.Homepage https://www.informationwatches.com/.click to read https://www.3gomegawatches.com/.article source https://www.businessbellross.com/.Womens franck muller replica.Best place to buy fake rolex for sale.Up To 90% Off audiowatches.click this over here now replica tag heure.

LV RU
LV RU

Sofit griestiem BORYSZEW

Soffits ir salīdzinoši jauns produkcijas veids, ko izmanto ārējai ēku apdarei. Ja agrāk radījās problēmas jumtu apdares procesā ( šim mērķim galvenokārt tika izmantots vagondēlis vai PVH panelis), tad tagad eksistē soffits. Soffits tiek ražots no tādiem pašiem materiāliem kā saidings.

Soffita priekšrocības ir esošā perforācija (ventilācijas atveres), kas ļauj labi ventilēt zem jumta seguma esošo telpu. Soffita montāžā tiek izmantoti tie paši komplektējoši elementi kā saidinga apdarē.

PVH griestu apdares izmantošana (citiem vārdiem- Soffits)- ir praktisks un estētisks zem jumta telpas apdares veids pēc iespējamām montāžas un materiālu cenām. Soffits, ko piedāvā kompānija Boryszew ir stabils, viegls, netoksisks un grūti uzliesmojošs materiāls, kas nepūst, nerūsē, nepārklājas ar pelējumu un sēnītēm, ka arī ir drošs pret kukaiņu uzbrukumiem. Soffits neprasa īpašu aprūpi un krāsošanu ekspluatācijas laikā.

Ražotaja valsts: Polija
biały
Salāt zaļš
krem
Brūns
beż
Pelēks
mięta
Bēšs
koral
Māla
piasek
Smilšains
szary
Krēmīgs
glina
Balts
niebieski
Brūns
perła
Grafīts
piasek
Tumši brūns
piasek
Ozols vinčesters

Nosaukums
Attēlojums
Технические характеристики
Панель потолочная сплошная
garums - 3,39 m
platums - 306 mm
Iepakojumā - 18 gab. 
iepakojuma svars - 35 kg. 
Панель потолочная перфорированная
garums - 3,39 m
platums - 306 mm
Iepakojumā - 18 gab. 
iepakojuma svars - 35 kg. 
Nosaukums
Attēlojums
Технические характеристики
Liste Н
garums - 3810 mm
krāsa: visas krāsas
Liste J 1/2
garums - 3810 mm
krāsa: visas krāsas