provide perfect watches.learn this here now best replica watches.Wiht 20% Discount heroreplica.com.the best price salerolexcopies.com.see this site fake uhren.More Info swiss replica watches.read the full info here replicacopy.com.best choice https://www.goerwatch.com/.click here to investigate replica watches for sale.my latest blog post https://www.gzwatches.com/.24 Hours Online fake rolex watches.Quality https://www.cinemawatches.com.Homepage https://www.informationwatches.com/.click to read https://www.3gomegawatches.com/.article source https://www.businessbellross.com/.Womens franck muller replica.Best place to buy fake rolex for sale.Up To 90% Off audiowatches.click this over here now replica tag heure.

LV RU
LV RU

Color
Hokla Larch
Hokla Color intensīvās krāsas paver jaunas dizaina iespējas. Kopā ar pievilcīgo koka faktūru jūs varat izveidot mājīgas mājas lauku dzīvei.

Spilgtā Hokla Color apšuvuma kolekcija ir paredzēta māju īpašniekiem, kuri ir noguruši no "pelēkajām" diskrētajām fasādēm. Viņi novērtē sava mājokļa individualitāti un ir gatavi spilgtiem eksperimentiem, lai iegūtu individuālu stilīgu fasādi.

Kolekcijā ir trīs krāsas - melleņu, brūkleņu un īru sūnu, kas kombinācijā ar baltajiem mājas elementiem ļaus izrotāt fasādes ārpusi ar atsauci uz skandināvu dizainu vai klasisko amerikāņu arhitektūru.

Dziļais krāsojums apvienojumā ar ļoti reālistisku cēlas lapegles faktūru padarīs jebkuru māju par vietu, kur vēlaties dzīvot un atpūsties no pilsētas burzmas.


Izcelsmes valsts: Baltkrievija 

Ирландский мох
Брусника
Голубика

Lejupielādes:

Detalizēti izmēri

Raksturojums
Garums: 2000 mm
Darba virsmas platums: 250 mm
Kvadratūra vienai loksnei: 0,5 kv.m
Svars: 17.4 kg
Daudzums iepakojumā: 15 gab.

Iekšējais stūris

Garums: 3050 mm

J-liste

Garums: 3050 mm

Ārejais stūris

Garums: 3050 mm